Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia CB 100

WSZYSTKIE środki czyszczące CB 100 odtłuszczają i usuwają najbardziej uporczywe zabrudzenia ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i innych powierzchni metalowych.

CB 100: nadaje się do stosowania ręcznego i mechanicznego → w myjkach Bio-Circle lub w zbiornikach CLEAN BOX. CB 100 Alu: chroni aluminium, mosiądz i metale nieżelazne przed matowieniem dzięki specjalnej formule zabezpieczającej aluminium. CB 100 Blue: energooszczędny, skutecznie usuwa zabrudzenia w temperaturze pokojowej. CB 100 LR: niewielka ilość pozostałości. CB 100 Alu LR: nie pozostawia śladów, chroni aluminium, mosiądz i metale kolorowe przed matowieniem

Środki czyszczące z lini CB 100 to strzał w dziesiątkę: dzięki ekstremalnym właściwościom rozpuszczającym są bezpieczne w użyciu, przyjazne dla środowiska i stanowią prawdziwą alternatywę dla środków czyszczących na zimno!

Stosuje się je do mycia ręcznego i wstępnego (metoda zanurzeniowa), ale doskonale sprawdzają się również jako środki do czyszczenia maszyn. Bazujące na surowcach odnawialnych, wodne, bezrozpuszczalnikowe i bezetykietowe środki czyszczące CB 100 są niezbędne w przemyśle i rzemiośle.

Więcej

KORZYŚCI

KORZYŚCI

  • Silne właściwości rozpuszczające i stała skuteczność czyszczenia przez długi czas

  • Długa żywotność → możliwość recyklingu i demulgowania

  • Substytut ropy naftowej i rozpuszczalników → alternatywa dla środków czyszczących na zimno

  • Bezpieczny → nie zawiera etykiet i rozpuszczalników, niepalny

  • Gotowy do użycia

  • Mogą być stosowane ręcznie i mechanicznie

  • Do konserwacji i naprawy silników, maszyn i urządzeń

PRODUKTY
Vorteile
CB 100 LR (low residue)
-
CB 100 Alu LR (low residue)
-
CB 100
-
CB 100 ALU
-
CB 100 Blue
-