Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia CB 100

Gotowe do użycia środki czyszczące i odtłuszczające, które swoje zalety czerpią z sił natury, do zastosowania w procesie czyszczenia ręcznego i mechanicznego.

Linia CB 100 to wydajne, nie wymagające specjalnego oznakowania zgodnie z Rozporządzeniem CLP środki czyszczące, które zapewniają maksymalną ochronę dla pracowników, redukując do minimum wpływ na środowisko. Te preparaty na bazie wody opracowane zostały w oparciu o surowce odnawialne, bez rozpuszczalników bądź o ich zredukowanej ilości. Szczególnie nadają się do usuwania zanieczyszczeń i wyjątkowo uporczywych pozostałości na powierzchniach, z jakimi można się spotkać w przemyśle i sektorze usługowym.

Nawet trudne do usunięcia zabrudzenia, takie jak smary technologiczne, pozostałości gumy, bitumów czy wosku oraz pozostałości olejów i past są skutecznie usuwane ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i innych metalowych powierzchni, w sposób naturalny i bezpieczny. Powierzchnie pozostają nienaruszone, a ich oryginalny wygląd zostaje przywrócony. Środki są gotowe do użycia, co pozwala uniknąć błędnego zmieszania i w pełni wykorzystać ich niezwykłe możliwości.

Preparaty CB 100 są szczególnie przydatne jako przyjazna dla środowiska alternatywa dla środków czyszczących zawierających lotne związki organiczne (LZO) i parafinę. Znajdują szerokie zastosowanie zwłaszcza w przemyśle metalowym, motoryzacyjnym i lotniczym, w dziedzinie utrzymania ruchu, konserwacji i serwisu, przy naprawach maszyn i silników, a także w sektorze usługowym, na przykład w transporcie pasażerskim i towarowym. Ich doskonała moc rozpuszczania pozwala na usuwanie nawet silnych smarów, kleju i farb z form i komponentów oraz umożliwia przygotowanie elementów do dalszej obróbki. Środki CB 100 nadają się do recyklingu i są niepalne, dlatego idealnie nadają się do czyszczenia ręcznego i mechanicznego, na przykład w myjkach warsztatowych BIO-CIRCLE lub w zbiornikach CLEAN BOX. Mają długą żywotność, dzięki czemu skuteczność czyszczenia pozostaje wysoka.

Więcej

KORZYŚCI

  • Do usuwania silnych zabrudzeń, takich jak trudne do usunięcia smary technologiczne, pozostałości gumy, bitumów i wosków, a także zabrudzenia olejowe i pozostałości past
  • Przy konserwacji i naprawie silników
  • Silna moc rozpuszczania, długa żywotność i stała wysoka wydajność czyszczenia
  • Nadają się do recyklingu
  • Zastępują parafinę i rozpuszczalniki
  • Nie wymagają specjalnego oznakowania zgodnie z Rozporządzeniem CLP
  • Do zastosowania ręcznego i mechanicznego
PRODUKTY
CB 100 LR (low residue)
-
CB 100 Alu LR (low residue)
-
CB 100
-
CB 100 ALU
-
CB 100 Blue
-