Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

BESTSELLERY
SYSTEM CZYSZCZENIA BIO-CIRCLE

Naturalne, biologiczne czyszczenie – myjki BIO-CIRCLE oferują optymalne rozwiązania do mycia części i podzespołów. Dzięki łatwej obsłudze, możliwości szybkiego, bezpiecznego i przyjaznego środowisku czyszczenia nawet najbardziej zabrudzonych elementów, a także długiej żywotności płynów nie zawierających lotnych związków organicznych (LZO), myjki BIO-CIRCLE są po prostu nie do pokonania pod względem niezawodności i efektywności ekonomicznej. Systemy BIO-CIRCLE działają bez użycia rozpuszczalników.

Wymień swoje urządzenie do mycia części na zimno na myjkę BIO-CIRCLE i wnieś w ten sposób znaczący wkład w bezpieczeństwo swoich pracowników oraz ochronę środowiska naturalnego. 

Zakup naszych myjek BIO-CIRCLE GT jest szybki i prosty. Z przyjemnością  odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także pomożemy Ci dobrać rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz, zorganizujemy też niezobowiązującą prezentację w Twoim zakładzie. Skontaktuj się z nami!

Więcej

KORZYŚCI

  • Czyszczenie i odtłuszczanie nawet najbardziej zabrudzonych części 
  • Zoptymalizowana głębokość czaszy zapewnia ochronę przed rozbryzgiwaniem 
  • Łatwy transport za pomocą wózka widłowego lub systemu kółek (opcjonalnie) 
  • Panel kontrolny z łatwiejszym dostępem do podzespołów 
  • System filtrów w czaszy (filtr zgrubny, drobnosiatkowy i workowy oraz magnes)  
  • Minimalizacja obciążeń fizycznych personelu i redukcja niebezpiecznych substancji 
  • Ochrona pracowników i środowiska naturalnego
PRODUKTY
Użytkowa powierzchnia robocza
Podłączenie elektryczne
Ogrzewanie
Wysokość robocza
BIO-CIRCLE GT-i Maxi
810x520
230 V, 50 Hz
Edelstahl, Leistung 650W
860
BIO-CIRCLE GT Compact
700x480
230 V, 50 Hz
Stal nierdzewna, Moc 650 W
800
BIO-CIRCLE GT Maxi
810x520
230 V, 50 Hz
Stal nierdzewna, Moc 650 W
860

INNOWACJE

Partnerstwo dla sukcesu Z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie technologii powierzchniowej jesteśmy firmą doświadczoną w rozwijaniu alternatywnych i zrównoważonych systemów i produktów, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy,... Więcej

PRZETESTUJ NASZĄ MYJKĘ

BIO-CIRCLE w Twojej firmie.

Przekonaj się o tym na miejscu, zobacz doskonałą wydajność i funkcjonalność czyszczenia w połączeniu z najlepszą możliwą ochroną dla użytkownika i środowiska. Możesz także wypożyczyć myjkę BIO-CIRCLE na tydzień za darmo.

Zasady i warunki

MAKING GREEN WORK

Opracowując odpowiednie systemy i rozwiązania systemowe, staramy się zaspokoić potrzeby dzisiejszych ludzi i wykorzystywać zasoby w taki sposób, aby przyszłe pokolenia również mogły z nich korzystać.

Czytaj więcej

Opinie klientów:

Justyna Watras, Współwłaściciel

Produkty Bio-Circle mają moc i są do tego ekologiczne. Lubimy i bardzo polecamy!

Justyna Watras, Współwłaściciel
Wszystkie referencje

SPONSORING - MOTORSPORT

Pitstop z Bio-Circle

Najwyższe osiągi, duch zespołowości i pasja – oto co łączy sporty motorowe i Bio-Circle. Wspieramy zespoły i zawodników w Polsce i na świecie – wśród nich m.in. Konrad Motorsport (Niemcy), WRT Racing (Belgia) i RS Team (Polska).

Czytaj więcej