Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Usługi

Obecny rozwój rynków wymaga stałego wdrażania filozofii korporacyjnej zorientowanej na przyszłość.

My przywiązujemy ogromną wagę do osobistego serwisu i doradztwa technicznego, dlatego stale szkolimy nasz personel na wysokim poziomie. Na przestrzeni lat stworzyliśmy wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, którzy doskonale znają potrzeby naszych klientów i poprzez stałą optymalizację procesów znajdują innowacyjne rozwiązania dla różnorodnych zastosowań.

Nasza obecność w Europie i na całym świecie umożliwia nam wczesne rozpoznawanie potrzeb i życzeń klientów, dzięki czemu możemy reagować na nie szybko i elastycznie. Dlatego właśnie tak ważne jest dla nas być blisko naszych klientów i zapewniać im osobistą pomoc i doradztwo.

 

Korzyści z naszego know-how dla Waszego zastosowania!

Z radością wspieramy Was w optymalizacji Waszych procesów czyszczenia i spawania – od wyboru odpowiednich preparatów, aż po wybór technologii czyszczenia.

Zwracamy uwagę na wysoką jakość produktu, jak również wydajność kosztową i gwarantujemy najszybsze możliwe terminy dostaw.

Siła naszej załogi i serwisu na miejscu pozwala na optymalne wdrożenie produktów do istniejących procesów. Tworzymy rozwiązania systemowe we współpracy z Wami, umożliwiając opracowanie wydajnych procesów czyszczenia i spawania. Dzięki regularnym seminariom i szkoleniom produktowym naszego personelu, gwarantujemy optymalny poziom doradztwa.

Nasi pracownicy zapewniają indywidualną, kompetentną opiekę zarówno telefoniczną, jak i osobistą na miejscu. Ponadto oferujemy wyczerpującą obsługę klienta w postaci infolinii w zakresie biotechnologii, pytań technicznych czy chemicznych, oraz wszelkich wskazówek dotyczących stosowania naszych produktów.

 

Nasz serwis dla Was w naszej siedzibie

Nasz zakres działania zorientowany na klienta i rynek, jest uzupełniony przez kompleksową obsługę w naszej siedzibie. Z przyjemnością zaprezentujemy Wam działanie naszych urządzeń; prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Dodatkowo oferujemy również szkolenia dla użytkowników, a także szkolenia produktowe dla naszych dealerów.

Oferujemy Wam możliwość wysyłki zabrudzonych elementów wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami do naszego działu technologii, w celu określenia Waszych potrzeb w zakresie odpowiedniego systemu czyszczenia i niezbędnych produktów.

Możecie również wysłać nam próbkę kąpieli czyszczącej zakupionej u nas, abyśmy mogli przebadać efekt czyszczenia zastosowanego preparatu. Po przetestowaniu, jeśli zaistnieje taka konieczność, środek czyszczący zostanie dostosowany do Waszych potrzeb.

 

Nasz serwis u Was

Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie skutecznego czyszczenia i spawania, ale zwracamy również uwagę na zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i higienę pracy oraz ochronę środowiska.

Poprzez nasze rozwiązania systemowe dążymy do optymalizacji istniejących procesów u klienta oraz do opracowania rozwiązań alternatywnych.

Nasza załoga z przyjemnością będzie pomagać Wam w znalezieniu rozwiązania optymalnego dla Was, oraz zaprezentuje skuteczność działania naszych produktów czyszczących wysokiej jakości. Będziecie objęci stałą opieką w zakresie informacji i doradztwa na temat naszych systemów i produktów, ale także w zakresie zagadnień takich jak bezpieczeństwo czy możliwości zastosowania.

Co więcej, oferujemy specjalny serwis dla naszych innowacyjnych myjek BIO-CIRCLE.

Myjki te możecie testować przez 4 tygodnie w dowolnym momencie przed zakupem.

Aby zapewnić skuteczne działanie urządzeń BIO-CIRCLE również po zakupie, powinny one być regularnie czyszczone i serwisowane. Dlatego zapewniamy kompleksowy serwis u Was, wykonywany przez doskonale wykwalifikowany personel techniczny. Urządzenia mogą być serwisowane trzy (SP3), cztery (SP4), a w przypadku bardzo częstego używania, nawet dziesięć razy do roku (SP10).

Dodatkowo oferujemy Wam 8-letnią ochronę urządzenia. W ten sposób obniżamy koszty działania myjki i gwarantujemy dostawy wszystkich niezbędnych części zapasowych.

 

Nasze usługi w skrócie:

  • Kompetentne doradztwo i wsparcie zapewnione przez wykwalifikowany personel
  • Telefoniczna obsługa klienta oraz konsultacje na miejscu
  • Współpraca w opracowaniu rozwiązań systemowych idealnie dopasowanych do Waszych potrzeb
  • Pokazy produktów i urządzeń u Was lub w naszej siedzibie
  • Szkolenia produktowe także dla użytkowników i dealerów
  • Analiza zabrudzonych części lub próbek kąpieli czyszczącej
  • Specjalny serwis myjek BIO-CIRCLE (czyszczenie, serwisowanie, ochrona urządzenia)

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt o dowolnej porze przez telefon, faks lub e-mail.

Z przyjemnością udzielimy Tobie porady i wsparcia!

 

Nr tel.:    +48 32 205 29 44

Nr fax.:   +48 32 251 04 92

Email:     biuro@bio-circle.com.pl