Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Serwis Bio-Circle

Tak jak Twój samochód, również Twoja myjka warsztatowa BIO-CIRCLE wymaga regularnych przeglądów w celu zapewnienia jej niezawodnej pracy. Powierz swoje urządzenie naszemu wykwalifikowanemu zespołowi serwisowemu!

Standardowa usługa serwisowa obejmuje:

  • Dokładne wyczyszczenie urządzenia na zewnątrz i wewnątrz, przy użyciu bezpiecznych i przyjaznych środowisku preparatów czyszczących
  • Diagnozę stanu technicznego urządzenia – sprawdzenie poprawności działania wszystkich podzespołów
  • Zbadanie kondycji płynu myjącego i pomiar pH, a następnie w zależności od jego stanu - przefiltrowanie go przez zestaw filtrujący i dodanie koncentratu zapachowego lub jego całkowita wymiana (płyn dodatkowo płatny)
  • Bezpłatną wymianę kostek napowietrzających i uszczelek
  • Wymianę innych niezbędnych części (części w ramach gwarancji lub dodatkowo płatne)

W zależności od tego, jak intensywnie użytkujesz swoją myjkę, zalecamy wykonywanie serwisów z różną częstotliwością. Zapytaj swojego Doradcę, jak często powinieneś serwisować urządzenie. Następnie wykup pakiet serwisowy. Zyskasz gwarancję regularnych przeglądów zapewniających optymalną pracę swojego urządzenia, a dodatkowo obniżysz jednostkowe koszty serwisowania.

 

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

Z przyjemnością udzielimy Ci odpowiedzi!

tel.: 32 205 29 44

biuro@bio-circle.com.pl