Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia Clean Box

Poszczególne wersje systemu CLEAN BOX zostały zaprojektowane do skutecznego czyszczenia zarówno małych, jak również dużych i nieporęcznych części. Oznacza to, że urządzenia te mają zastosowanie w różnych działach zakładu, na przykład w utrzymaniu ruchu lub przy budowie maszyn i konstrukcji przemysłowych.

Urządzenia CLEAN BOX wyróżniają się systemem zamkniętego obiegu, łatwością obsługi i  wykorzystaniem niskotemperaturowych środków czyszczących. Korzystanie z nich jest przyjazne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla użytkowników obsługujących te urządzenia.

Każde urządzenie działa na zasadzie obiegu zamkniętego, co zapewnia długą żywotność środka czyszczącego. Pompa zasilająca dostarcza płyn czyszczący poprzez przepływową szczotkę do mycia, a następnie płyn ten jest odprowadzany z powrotem do zbiornika.

Urządzenia są mobilne, więc czyszczone elementy mogą być podnoszone za pomocą kosza, a płyn czyszczący pozostaje w zbiorniku. Systemy CLEAN BOX zostały specjalnie zaprojektowane do łatwej obsługi, pozwalającej na uniknięcie nadmiernego wysiłku fizycznego użytkowników. Dzięki ich wykorzystaniu zmniejsza się także zużycie energii, ponieważ zanieczyszczenia są skutecznie usuwane już w temperaturze otoczenia. Szczególnie dobrze nadają się tu do stosowania środki czyszczące z linii CB 100, w tym CB 100 Blue. Każde urządzenie typu CLEAN BOX może być przykryte pokrywą dla uniknięcia nieprzyjemnego zapachu i zmniejszenia parowania płynu czyszczącego.

Systemy CLEAN BOX bazują na sobie nawzajem. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby sprostać różnym wymaganiom związanym z czyszczeniem na stanowisku pracy.

CLEAN BOX, CLEAN BOX Mobil i CLEAN BOX Flow przeznaczone są do przenośnego czyszczenia małych części na stanowisku pracy. Aby zaoszczędzić przestrzeń, można je układać jeden na drugim (spiętrzać). Tymczasem CLEAN BOX Max 1, CLEAN BOX Max 2 i CLEAN BOX Flex nadają się do usuwania zabrudzeń z dużych, nieporęcznych elementów.

Dzięki praktycznemu wózkowi, CLEAN BOX Mobil oraz CLEAN BOX Flex można wygodnie pchać i przemieszczać pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy. CLEAN BOX jest łatwy do przenoszenia dzięki wygodnym uchwytom. Większe platformy czyszczenia, takie jak  CLEAN BOX Max 1 i Max 2, mogą być transportowane za pomocą wózka paletowego. Zabrudzone części nie muszą być zatem transportowane do odrębnego stanowiska czyszczenia, co pozwala uniknąć dodatkowych zagrożeń stwarzanych przez przemieszczanie nieporęcznych lub ciężkich elementów.

Systemy CLEAN BOX w skrócie:

Odpowiednie do kwaśnych i alkalicznych środków czyszczących na bazie wody:

 • CLEAN BOX: poręczny i łatwy w obsłudze; można go układać piętrowo, oszczędzając miejsce; przenośny dzięki swoim uchwytom.
 • CLEAN BOX Mobil: rozbudowany o wózek, co sprawia, że łatwo go przesunąć do stanowiska pracy bez większego wysiłku.

Ze względu na wbudowaną elektronikę, odpowiednie wyłącznie do alkalicznych środków czyszczących na bazie wody:

 • CLEAN BOX Flow: połączenie pompy zasilanej baterią i szczotki do mycia ręcznego sprawia,  że czyszczenie jest łatwiejsze. Płyn myjący jest filtrowany przez zestaw odpływów, co przedłuża jego żywotność. System to połączenie zbiornika z wózkiem transportowym, dzięki czemu można go łatwo przewieźć do elementów, które mają być czyszczone. Ponadto na wózku jest miejsce na kanistry lub części.
 • CLEAN BOX Max: duże elementy mogą być umieszczone na platformie do czyszczenia  i umyte ręcznie dyszą przepływową zintegrowaną ze szczotką do czyszczenia. Urządzenie dostępne jest w dwóch rozmiarach (Max 1 i Max 2).
 • CLEAN BOX Flex: podobnie do CLEAN BOX Max, model Flex nadaje się do dużych elementów. Może zostać powiększony do wymaganych rozmiarów. Posiada zintegrowaną misę zbiorczą zgodnie z WHG (Water Resources Act).
Więcej

KORZYŚCI

 • Do wstępnego czyszczenia zarówno małych, jak i nieporęcznych części
 • Zapewniają długotrwałe działanie środka myjącego dzięki zastosowaniu systemu zamkniętego obiegu
 • Łatwe w obsłudze i transporcie
 • Uwalniają pracownika od nadmiernego wysiłku fizycznego
 • Energooszczędne dzięki użyciu środków czyszczących CLEAN Blue
 • Stosowane w wielu różnych branżach i dziedzinach
PRODUKTY
Vorteile
CLEAN BOX Max 1
-
CLEAN BOX Max 2
-
CLEAN BOX Flex
-
CLEAN BOX z pokrywą i koszem
-
CLEAN BOX z pokrywą, koszem i wózkiem z 4 kołami skrętnymi
-
CLEAN BOX mobilny z pokrywą i koszem na wózku z hamulcami
-