Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Doświadczenie

W ciągu ostatnich 30 lat nasza proekologiczna koncepcja udowodniła swoją wartość. Zapewniamy alternatywne rozwiązania systemowe w zakresie technologii powierzchni, ze szczególnym naciskiem  na zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i higienę pracy oraz ochronę środowiska, ale bez osłabiania skuteczności działania naszych produktów. Myjki warsztatowe BIO-CIRCLE z powodzeniem wpisują się w tę koncepcję, dzięki czemu znalazły się na pozycji lidera innowacji na rynku.

Nasze rozwiązania systemowe są zawsze oparte na dążeniu do unikania niebezpieczeństw oraz do ochrony zasobów, jednocześnie zachowując doskonałe rezultaty czyszczenia. Jesteśmy odpowiedzialni, dlatego przywiązujemy dużą wagę do korzystania z odnawialnych surowców naturalnych i robimy wszystko, by całkowicie eliminować lub przynajmniej ograniczać niebezpieczne substancje. W rezultacie duża część naszych produktów ma zredukowaną zawartość lotnych związków organicznych (LZO) lub nie zawiera ich wcale, a także nie wymaga specjalnego oznakowania zgodnie z Rozporządzeniem CLP.

Opracowane przez nas systemy czyszczące są łatwe w obsłudze i nie wymagają od użytkownika wysiłku. Zintegrowane systemy recyrkulacji przedłużają żywotność płynów czyszczących, przynosząc korzyści kosztowe i środowiskowe. Ponadto, nasze preparaty do pracy w niskich temperaturach są energooszczędne, ponieważ gwarantują doskonałe efekty czyszczenia już w temperaturze otoczenia.

Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko, więc w pełni zintegrowany system zarządzania środowiskowego Bio-Circle Surface Technology GmbH jest regularnie certyfikowany przez Lloyd’s Register Deutschland GmbH zgodnie z wytycznymi normy DIN ISO 14.001. Jako przedsiębiorstwo zorientowane proekologicznie przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do optymalizacji działania naszych produktów, ale także do maksymalizowania kompatybilności środowiskowej i ochrony pracowników.

Jesteśmy kompetentnym partnerem w procesach wydajnego czyszczenia i spawania.

Nasi klienci są naszą przyszłością

Stworzyliśmy sieć oddziałów, partnerów i dealerów w 55 krajach, co pozwala nam dostarczać nasze produkty na całym świecie. Oferujemy nie tylko rozwiązania indywidualne, ale także kompletne rozwiązania systemowe, które można stosować w procesach czyszczenia i ochrony powierzchni w wielu gałęziach przemysłu.

Napędza nas ciągłe dążenie do ulepszeń i innowacji zorientowanych na klienta. Dbamy o interesy i cele naszych odbiorców i stale pracujemy nad ciągłym rozwojem naszych produktów i technologii. Nasi klienci pomagają nam w optymalizacji istniejących procesów, a także w opracowywaniu alternatywnych rozwiązań, które mogą jeszcze bardziej usprawnić ich pracę. Nieustannie reagujemy na potrzeby klientów. Poza krótkimi terminami dostaw, skupiamy się również na doskonałej obsłudze świadczonej przez nasz wykwalifikowany i kompetentny zespół. W ten sposób zapewniamy klientom kompleksowe usługi.

Organizujemy dla klientów starannie przygotowane prezentacje indywidualnie dobranych produktów i systemów w ich zakładach, wykonywane przez doświadczonych doradców technicznych i serwisantów. Współpracujemy też z klientami w opracowywaniu najbardziej wydajnych dla nich rozwiązań. Nasz dział badań i rozwoju oraz technologii w siedzibie głównej w Gütersloh przeprowadzają również analizy zanieczyszczonych części lub naszych kąpieli czyszczących.

Dział obsługi klienta z przyjemnością pomoże Wam w przypadku jakichkolwiek pytań w zakresie produktów, technologii i zastosowań. Nasz zespół jest na bieżąco z najnowszymi procesami, produktami, systemami, technologiami i ich zastosowaniem dzięki regularnym uczestnictwie w szkoleniach, seminariach i spotkaniach w kraju i za granicą. Wspieramy naszych klientów i udzielamy kompetentnej pomocy w każdym zakresie.

Kontakt

Zapraszamy do korzystania z naszych kompetencji – prosimy o kontakt!

 
  • Tel.: +48 32 2052944
  • Fax: +48 32 2510492
  • E-Mail: biuro@bio-circle.com.pl

Skontaktuj się z nami!