Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia BIO-CIRCLE L

Oparte na wodzie, wolne od rozpuszczalników płyny BIO-CIRCLE L zostały opracowane specjalnie do zastosowania w systemach mycia BIO-CIRCLE, zarówno do czyszczenia ręcznego, jak i mechanicznego. Wszystkie z nich czyszczą zabrudzone części w sposób prosty, szybki, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Wraz z urządzeniami BIO-CIRCLE, płyny te stanowią łatwe w użyciu, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, skutecznie usuwające oleje, smary i drobne zanieczyszczenia z części, narzędzi i silników. Niezwykła siła czyszczenia BIO-CIRCLE pokona nawet trwałe zabrudzenia, takie jak oleje technologiczne, chłodziwa, środki antykorozyjne i smary.

Płyny BIO-CIRCLE L są gotowe do użycia, co eliminuje ryzyko nieprawidłowego rozcieńczenia i zmiany jakości, a także sprawia, że regularne analizy kąpieli myjącej przestają być konieczne. Naturalne mikroorganizmy zawarte w preparatach mają zdolność biodegradacji olejów, rozkładając je na CO2 i wodę. To gwarantuje czyste i dokładne mycie części, długą żywotność kąpieli myjącej oraz niezmiennie wysoką skuteczność czyszczenia. W porównaniu do tradycyjnych płynów do mycia na zimno, BIO-CIRCLE L cechuje nawet do 4 razy dłuższa żywotność. Co więcej, dobre wyniki czyszczenia utrzymują się pomimo wzrostu stopnia zabrudzenia kąpieli.

Wodne płyny myjące BIO-CIRCLE L mają neutralne pH i nie uszkadzają powierzchni. Każdy materiał, począwszy od tworzyw sztucznych, a skończywszy na stali, może więc być czyszczony przy ich użyciu. Dodatkowo, zawarte w preparatach specjalne inhibitory korozji zapewniają czasową ochronę antykorozyjną mytych części.

Związki powierzchniowo czynne zawarte w płynach BIO-CIRCLE L bazowane są na surowcach odnawialnych. Płyny nie zawierają rozpuszczalników, nie powodują więc emisji szkodliwych lotnych związków organicznych (LZO) i spełniają wymogi dyrektyw unijnych dotyczących stosowania rozpuszczalników. Płyny te nie wymagają też specjalnego oznakowania zgodnie z Rozporządzeniem CLP, są więc łatwe i bezpieczne w użyciu, przechowywaniu i transporcie oraz nie uszkadzają powierzchni. Płyny BIO-CIRCLE L oznaczają brak zagrożenia dla ludzi i środowiska, a jednocześnie wysoką skuteczność i wydajność. Stanowią aktywny wkład w zapewnienie bezpieczeństwa pracy i ochronę środowiska naturalnego.

Więcej

KORZYŚCI

  • Preparaty czyszczące oparte na wodzie
  • Czyszczą za pomocą związków powierzchniowo czynnych 
  • Nie uszkadzają powierzchni 
  • Brak ryzyka korozji (zawierają inhibitory korozji) 
  • Wolne od lotnych związków organicznych (LZO)
  • Brak niebezpiecznych substancji, brak specjalnego oznakowania 
  • Usuwają oleje i smary oraz drobne zanieczyszczenia
  • Wprowadzone oleje są rozkładane przez naturalne mikroorganizmy
  • Długa żywotność kąpieli myjącej, mniej odpadów
PRODUKTY
Bio-Circle L
-
BIO-CIRCLE LIQUID ULTRA
-
Bio-Circle Liquid Heavy Duty
-
Bio-Circle Liquid Aluminium
-
Bio-Circle Liquid Turbo
-