Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia Smoke Resin Remover

Mocno skoncentrowane intensywne preparaty czyszczące z linii Smoke Resin Remover usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, takie jak żywica dymna oraz żywiczne lub spalone smary. Mogą również skutecznie usuwać oleje roślinne i mineralne oraz resztki białek. Czyszczą także pozostałości produkcyjne z części maszyn i komponentów, jak również smary z łożysk tocznych i wałeczkowych.

Te środki czyszczące na bazie wody nie zawierają fosforanów ani lotnych związków organicznych (LZO).

Preparaty te usuwają nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, dlatego Smoke Resin Remover Niskopieniący oraz Smoke Resin Remover DB są stosowane głównie w procesach konserwacyjnych.

Oba powyższe środki są wykorzystywane przede wszystkim do zastosowań mechanicznych, gdyż są niskopieniące, a optymalna temperatura ich działania wynosi około 60°C/140°F. Są więc używane głównie w systemach wysokociśnieniowego natrysku (HTW), urządzeniach do czyszczenia rur i wymienników ciepła (RWR), a także w urządzeniach do kąpieli zanurzeniowych i ultradźwiękowych. Stosowane są w postaci rozcieńczonej, co czyni je oszczędnymi w użyciu.

Smoke Resin Remover DB posiada dopuszczenie Deutsche Bahn AG i za pomocą specjalnego systemu jest używany do czyszczenia pociągów i ich elementów.

Smoke Resin Remover został stworzony do usuwania uporczywych zabrudzeń, olejów i żywicy dymowej w przemyśle spożywczym, posiada więc certyfikację NSF. Może być wykorzystywany do czyszczenia elementów wędzarni, pieców piekarskich, urządzeń kuchennych czy kantyn. Czyści skutecznie między innymi filtry, wyciągi, okapy i piekarniki. Preparat wytwarza aktywną pianę i jest gotowy do użycia – wystarczy spryskać nim zabrudzone powierzchnie.

Więcej

KORZYŚCI

  • Mocno skoncentrowane środki na bazie wody
  • Do usuwania uporczywych zabrudzeń, takich jak żywica dymowa oraz żywiczne i wypalone smary
  • Nie zawierają fosforanów ani LZO
  • Do konserwacji części maszyn i komponentów
  • Odpowiednie do stosowania w przemyśle spożywczym
  • Smoke Resin Remover Niskopieniący do zastosowań mechanicznych
  • Smoke Resin Remover z aktywną pianą do zastosowań ręcznych

 

PRODUKTY
Smoke Resin Remover
-
Smoke Resin Remover niskopieniący
-
Smoke Resin Remover DB
-