Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia PROLAQ

System ręcznego i automatycznego czyszczenia narzędzi malarskich i pistoletów lakierniczych

Mobilne urządzenie PROLAQ Compact  to system zaprojektowany do ręcznego czyszczenia pistoletów lakierniczych i innych narzędzi używanych przy produkcji i zastosowaniu farb i lakierów.

PROLAQ Auto  to urządzenie ze stali nierdzewnej do czyszczenia pistoletów lakierniczych, węży i innych narzędzi. System ten umożliwia zarówno mycie ręczne, jak i automatyczne. Jest szczególnie przydatny w przypadku częstych zmian koloru farby czy lakieru, gdy konieczne jest częste i dokładne czyszczenie sprzętu lakierniczego.

Uzupełnieniem naszych systemów czyszczących jest zmywacz do farb PROLAQ L. Razem tworzą one skuteczny system do usuwania niezaschniętych lakierów, farb i tuszy drukarskich. Do czyszczenia narzędzi malarskich, takich jak pistolety natryskowe, pistolety ze zbiornikiem przepływowym, pędzle, węże itp.

3-stopniowa obróbka w PROLAQ Compact lub Auto pozwala na wydłużenie okresu użytkowania płynów myjących:

1. Grubsze pozostałości farb i lakierów są najpierw zbierane przez filtr wstępny.

2. Następnie medium przepływa do zbiornika sedymentacyjnego, gdzie zawiesiny znajdujące się w oczyszczaczu osiadają na dnie.

3. Następnie środek czyszczący przepływa przez filtr dokładny, w którym zbierają się mniejsze cząstki.

Więcej

KORZYŚCI

  • Recyrkulacja z 3-stopniowym oczyszczaniem

  • Średnio dziesięciokrotnie dłuższy okres eksploatacji

  • Bezpieczny + przyjazny dla środowiska: środki do usuwania farby o obniżonej zawartości lotnych związków organicznych (LZO), o niskim poziomie oznaczeń lub bez piktogramów

  • Wyeliminowanie lub zminimalizowanie kosztów operacyjnych i środków ochrony: brak konieczności odsysania, brak specjalnych przepisów dotyczących transportu i magazynowania

  • Utylizacja produktów do usuwania farby jako standardowych odpadów rozpuszczalników (jeśli urządzenie jest używane zgodnie z przeznaczeniem)

  • Generuje tylko jedną dziesiątą objętości (wcześniejszych) odpadów

PRODUKTY
Vorteile
PROLAQ Auto
-
PROLAQ Compact
-