Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia PROLAQ

Nasze systemy czyszczące PROLAQ zostały specjalnie zaprojektowane do czyszczenia narzędzi malarskich i lakierniczych, takich jak pistolety natryskowe, pistolety grawitacyjne lub pędzle.

Płyny z linii PROLAQ L to środki do czyszczenia pistoletów natryskowych, które znacznie zmniejszają emisję lotnych związków organicznych (LZO), wydłużają okresy serwisowania i konserwacji, a także zwiększają efektywność operacji w wielu obszarach. Prawidłowe usuwanie osadów farby z węży i ​​narzędzi pomaga uniknąć wad natrysku lub tworzenia się kropel.

Myjka PROLAQ Compact służy do ręcznego usuwania farb, podczas gdy PROLAQ Auto służy do automatycznego czyszczenia narzędzi malarskich. Zintegrowany pistolet na sprężone powietrze ułatwia suszenie części.

 

EKOLOGICZNE I OPŁACALNE CZYSZCZENIE NARZĘDZI MALARSKICH I PISTOLETÓW LAKIERNICZYCH

Urządzenia są wyposażone w pistolety natryskowe z płynem czyszczącym, które tworzą skuteczny system usuwania niezaschniętego lakieru, farby i tuszu.

Co sprawia, że ​​system PROLAQ jest wyjątkowy? Redukcja niebezpiecznych substancji i praca w obiegu zamkniętym wydłużająca żywotność kąpieli myjącej.

Zamiast bazować na konwencjonalnych rozcieńczalnikach, systemy PROLAQ współpracują ze środkami czyszczącymi o obniżonej zawartości niebezpiecznych substancji, które zwiększają bezpieczeństwo pracy, poprawiają jej komfort, ułatwiają przechowywanie i chronią środowisko.

Myjki ręczne ułatwiają wielokrotne użycie płynów czyszczących. Osiąga się to poprzez recyrkulację i 3-stopniowe filtrowanie płynu, co również prowadzi do oszczędności w kosztach, odpadach i zasobach.

3-stopniowy proces filtrowania:

1. Grube resztki farby i lakieru są zbierane przez filtr wstępny.

2. Płyn przepływa do zbiornika sedymentacyjnego, gdzie zawieszone cząsteczki zawarte w płynie czyszczącym osiadają na dnie.

3. Następnie środek czyszczący przepływa przez drobny filtr, w którym gromadzone są mniejsze cząstki.

W ten sposób można wydłużyć okres użytkowania, w zależności od lakieru i interakcji między lakierem a środkiem czyszczącym.

Więcej

KORZYŚCI

  • Możliwość recyklingu (średnio 10 razy dłuższa żywotność płynu)
  • Zmniejszona zawartość lotnych związków organicznych (LZO) - brak oznakowania zgodnie z rozporządzeniem CLP lub niski stopień oznakowania
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Środki ochrony oraz koszty zostają wyeliminowane lub zminimalizowane:

o Nie wymaga ekstrakcji

o Brak specjalnych przepisów dotyczących transportu i przechowywania

o Produkty do usuwania farb i lakierów są usuwane jako standardowe odpady rozpuszczalnikowe (jeśli urządzenie jest używane prawidłowo)

o Ilości odpadów są zmniejszane do jednej dziesiątej

 

PRODUKTY
PROLAQ Auto
-
PROLAQ Compact
-