Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Smaruje, rozpuszcza, czyści i chroni
Linia OMNI

Produkty z linii OMNI to wielofunkcyjne preparaty w sprayu o następującym zastosowaniu:

  • Smarowanie części w ruchu
  • Ochrona elementów przed korozją
  • Czyszczenie części

Produkty cechują się działaniem kapilarnym, co ułatwia penetrację zanieczyszczeń, a co za tym idzie – ich rozpuszczanie. Preparaty docierają nawet do najtrudniej dostępnych obszarów elementów o skomplikowanych kształtach.

Przyjazne dla środowiska

Produkty z linii OMNI nie zawierają rozpuszczalników węglowodorowych, takich jak ropa naftowa, jak również kwasów, silikonu i Teflonu.

Różnice

Linia OMNI składa się z dwóch produktów. OMNI 200 jest wielofunkcyjnym sprayem o niskiej kapilarności, nie wymagającym specjalnego oznakowania zgodnie z Rozporządzeniem CLP.

OMNI jest wielofunkcyjnym sprayem o wysokiej kapilarności, wymagającym specjalnego oznakowania. Dzięki wysokiej kapilarności, OMNI usuwa silne zabrudzenia i zapewnia ochronę także skomplikowanym elementom.

OMNI 200 cechuje się zredukowaną kapilarnością i nie wymaga specjalnego oznakowania. Posiada nieco mniejszą moc czyszczenia i jest odpowiedni do ochrony części o nieskomplikowanych kształtach.

Więcej

KORZYŚCI

  • Wielofunkcyjny środek smarny w sprayu o dobrej kapilarności
  • Smaruje, rozpuszcza, czyści i chroni
PRODUKTY
Vorteile
OMNI
-
OMNI 200
-