Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia FOR CLEAN

Nowe środki czyszczące BIO-CIRCLE z linii FOR CLEAN umożliwiają czyszczenie skuteczne, bezpieczne i przyjazne środowisku. Produkty te stanowią dobre rozwiązanie w dziedzinie czyszczenia przemysłowego i mogą być używane zarówno do czyszczenia ręcznego, jak i mechanicznego.

Preparaty FOR CLEAN gwarantują maksymalny efekt usuwania zabrudzeń, takich jak oleje mineralne i roślinne, smary, sadza, plamy po owadach i wiele innych. Są bardzo delikatne dla powierzchni takich jak guma, metal, tworzywa sztuczne, drewno i ceramika.

Dzięki braku zawartości lotnych związków organicznych (LZO) te wszechstronne środki nie są szkodliwe dla użytkowników i środowiska naturalnego, a mimo to cechują się silnym i skutecznym działaniem. Środki klasyfikują się jako niewymagające specjalnego oznakowania, co oznacza, że są bezpieczne w użyciu. Produkty stworzone z surowców odnawialnych znacząco ograniczają wpływ na środowisko naturalne.

Preparaty zostały opracowane na podstawie najnowszych trendów w wykorzystaniu surowców naturalnych, działają efektywnie w niskich temperaturach i oczywiście nie wymagają specjalnego oznakowania zgodnie z Rozporządzeniem CLP. Możliwość uniwersalnego zastosowania tych innowacyjnych środków czyszczących stanowi o ich doskonałej wydajności.

Dodatkową zaletą jest uproszczenie transportu i przechowywania. Brak niebezpiecznych substancji w składzie oznacza zredukowanie kosztów. Co więcej, nie wymagane są żadne specjalne warunki przechowywania.

Projektując te środki czyszczące, skupiliśmy się również na tym, by były one odpowiednie do stosowania w przemyśle spożywczym. Preparat FOR CLEAN V posiada certyfikację NSF, co oznacza, że może być bezproblemowo wykorzystywany w zakładach przetwórstwa spożywczego, w kuchniach przemysłowych, w procesie obróbki mięsa, czy w piekarniach.

Istnieje odpowiedni środek czyszczący do każdego typu zabrudzenia.

FOR CLEAN: Skuteczny, bezpieczny i przyjazny środowisku środek czyszczący; może być używany również w urządzeniach ultradźwiękowych.

FOR CLEAN F: Niskopieniący środek czyszczący; może być używany w automatycznych systemach czyszczenia; doskonałe efekty czyszczące na powierzchniach aluminiowych.

FOR CLEAN V:  Delikatnie lepki żel do czyszczenia powierzchni pionowych i pochyłych; posiada certyfikację NSF.

Więcej

KORZYŚCI

  • Doskonałe efekty czyszczenia
  • Bezpieczne w użyciu
  • Do uniwersalnego zastosowania 
  • Zredukowany wpływ na środowisko naturalne 
PRODUKTY
Vorteile
For Clean
-
For Clean F
-
For Clean V
-