Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia E-NOX

Gotowe do użycia preparaty E-NOX opracowane zostały specjalnie do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony wszystkich wrażliwych powierzchni metalowych, takich jak stal nierdzewna czy aluminium anodowane. Wszystkie te środki pozbawione są kwasu azotowego i fluorowodorowego, co czyni je idealnym rozwiązaniem do czyszczenia i pielęgnacji matowej i polerowanej stali nierdzewnej, aluminium i metali nieżelaznych. Preparaty E-NOX usuwają zabrudzenia takie jak różne pozostałości, przebarwienia, smugi i plamy. Również mocno wyblakłe lub skorodowane powierzchnie stali nierdzewnej mogą zostać wyczyszczone. Środki te usuwają również – nie naruszając podstawy stopu – naloty obcej rdzy, osady mineralne, takie jak wapień i warstwy cementu, czy lepkie pozostałości.

Ochronno-pielęgnacyjny olej E-NOX Care tworzy lekko błyszczącą warstwę na powierzchni. Powstały film ochronny zapobiega ponownym zabrudzeniom. Preparat może być stosowany w sektorze przemysłu i rzemiosła do czyszczenia, ochrony i utrzymania komponentów, maszyn lub elementów budynków.

Preparaty E-NOX Shine i E-NOX Clean mogą być również stosowane w przemyśle spożywczym, na przykład urządzeniach i systemach kuchennych, w kuchniach przemysłowych, browarach, mleczarniach. Dokładne czyszczenie i pielęgnacja maszyn i komponentów w tych miejscach jest  szczególnie istotna ze względów nie tylko wizualnych, ale również higienicznych.

Zastosowanie linii E-NOX na powierzchni powstałych w procesie produkcji elementów metalowych oraz części maszyn będących w użyciu pozwala na zachowanie ich jakości. Elementy zostają zabezpieczone nawet na dłuższy czas ich przechowywania.

Produkty E-NOX są odpowiednie do wszystkich powierzchni ze stali nierdzewnej. Materiały ze stali nierdzewnej podzielone są na V2A i V4A, a obydwa typy mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Powierzchnie podzielone są na kategorie w zależności od stopnia ich uziarnienia. Im drobniejsze uziarnienie powierzchni, tym wyższa jego wartość (na przykład uziarnienie 240, uziarnienie 320, uziarnienie 600).

Więcej

KORZYŚCI

  • Skoordynowana linia produktów, opracowana szczególnie do czyszczenia i pielęgnacji delikatnych powierzchni metalowych
  • Redukcja substancji niebezpiecznych
  • Bezpieczne i łatwe w użyciu
PRODUKTY
E-NOX Shine
-
E-NOX Care
-
E-NOX Clean
-
E-NOX-I
-