Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

RALLY art Sztuka rajdowania

Środki Bio-Circle są niesamowite, bardzo lubię ich używać!

Najczęściej używam środka UNO w różnych wersjach - S, SF, SPF - gdyż ma bardzo szerokie zastosowanie, myje dosłownie wszystko, a przy tym jest bezpieczny dla mytych powierzchni oraz dla mnie. Radzi sobie z nietypowymi zabrudzeniami, takimi jak smary, kleje, tłuszcz, czy cukier. Szybko rozpuszcza zabrudzenia i pozostawia błyszczącą powierzchnię.

Preparat FT100 znika w mgnieniu oka, bo wszyscy mi go podbierają. :) Mycie szyb tym środkiem jest niesamowicie proste i przyjemne. Jego dodatkową zaletą jest usuwanie plam z dywanów i tapicerek. Na trudniejsze zabrudzenia używam FT200, który świetnie odtłuszcza powierzchnię oraz usuwa silniejsze zabrudzenia na szkle.

Dopóki nie użyłem GS100 nie wierzyłem, że można w łatwy sposób pozbyć się smoły czy pozostałości po matach bitumicznych, w dodatku bez uszkadzania powierzchni.

E-NOX Shine świetnie czyści i konserwuje elementy ze stali nierdzewnej, a E-NOX I przywraca blask nawet bardzo silnie zabrudzonym powierzchniom z dużymi przebarwieniami – efekt jego działania jest zaskakujący.

Pasta do rąk Bio Circle to chyba drugi mój ulubiony produkt, ma przyjemny zapach, z łatwością usuwa trudne zabrudzenia ze skóry, a przy tym jej nie podrażnia i pozostawia nawilżone dłonie. Jest bardzo dobra dla wrażliwej skóry, nada się nawet dla delikatnych kobiecych dłoni.

Paweł Sztuka, Kierowca rajdowy