Regionalny Doradca Techniczny

Kluczowe obowiązki:

  • praca w charakterze przedstawiciela handlowego, tj. aktywna sprzedaż produktów na powierzonym terenie w oparciu o indywidualne cele sprzedażowe
  • przeprowadzanie pokazów i testów produktów oraz doradztwo techniczne w zakresie ich aplikacji
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa klientów aktualnych
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w sektorze odbiorców przemysłowych – warunek konieczny
  • wykształcenie średnie lub wyższe, najchętniej o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów
  • doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu
  • sumienność i dyscyplina pracy
  • umiejętność nawiązywania relacji, pracy w grupie oraz komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera i stały dostęp do Internetu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • system szkoleń produktowych i sprzedażowych (w tym również międzynarodowych)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywacyjny system prowizyjny
  • ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny
  • niezbędne narzędzia pracy

Przebieg procesu rekrutacji:

  • analiza przesłanych aplikacji
  • kontakt z wybranymi kandydatami
  • rozmowy kwalifikacyjne (pierwsza w rejonie sprzedaży, ewentualna druga w siedzibie firmy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@bio-circle.com.pl