Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

ZESPÓŁ GRT KOŃCZY SEZON WYŚCIGOWY 2019

W ubiegły weekend wspierany przez grupę Bio-Circle austriacki zespół GRT (Grasser Racing Team) zakończył sezon wyścigowy 2019. W tych decydujących chwilach na niemieckim torze Sachsenring kibicowała mu silna ekipa z Polski. Grupa Pracowników i czołowych Klientów Bio-Circle Polska towarzyszyła zawodnikom podczas przygotowań, kwalifikacji, a także wyścigów ostatniej rundy ADAC GT Masters.

Emocje sięgały zenitu! Po sobotnim wyścigu było niemal pewne, że zespół zakończy sezon ADAC GT Masters z tytułem Mistrza w klasyfikacji drużynowej. Tymczasem guma złapana w ostatnim, niedzielnym wyścigu zadecydowała o zajęciu 2. miejsca – na 1. pozycję wskoczył niespodziewanie zespół HCB-Rutronik Racing. Również 2. miejsce w klasyfikacji indywidualnej udało się wywalczyć kierowcom GRT - Christianowi Engelhartowi i Mirko Bortolottiemu.

Ostatecznie zestawienie wyników GRT w sezonie wyścigowym 2019 przedstawia się następująco:

ADAC GT Masters:

  • 2. miejsce dla Kierowców
  • 2. miejsce dla Zespołu

Blancpain GT Series:

  • 1. miejsce dla Kierowców (po raz trzeci)
  • 1. miejsce dla Zespołu (po raz czwarty)

IMSA Weathertech:

  • 1. miejsce w 24H Daytona (po raz drugi)
  • 1. miejsce w 12H Sebring

Gratulujemy Zespołowi i Kierowcom świetnych wyników! Czekamy już na kolejny sezon! :)

Lubisz sporty motorowe tak samo jak my? Zapraszamy na naszego Facebooka! Znajdziesz tam zawsze najświeższe relacje i masę zdjęć!

Wejdź na https://www.facebook.com/BioCirclePolska/ i polub naszą stronę!

sachsenring-09-2019