Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Zapraszamy do Akademii Bio-Circle!

Zakłady przemysłowe przeżywają teraz trudny okres. Wiele zostało całkowicie zamkniętych, inne funkcjonują w ograniczonym zakresie. Realizację wielu zadań i projektów trzeba z konieczności odłożyć. Nie oznacza to jednak, że należy stać z założonymi rękami. Przeciwnie – wykorzystajmy ten czas na własny rozwój, a także na planowanie mocnego, efektywnego powrotu naszych zakładów do normalności.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku i  Klientów; często udaje nam się je nawet wyprzedzać. Tak jest i teraz!

Mamy przyjemność zaprosić Was do Akademii Bio-Circle – wirtualnego środowiska, w którym będziemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie optymalizacji procesów czyszczenia przemysłowego pod względem efektywności, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Zapraszamy na pierwszą odsłonę cyklu bezpłatnych webinarów:

Akademia Bio-Circle, cz. 1: Optymalizacja czyszczenia warsztatowego w nowej odsłonie

Środa, 29 kwietnia, godz. 12.00-13.00

  • Zastanawiasz się nad poprawą bezpieczeństwa pracowników w dziale UR?
  • Chcesz ograniczyć koszty a jednocześnie zwiększyć szybkość i skuteczność mycia warsztatowego?
  • Zwrot „zmniejszenie ilości odpadu” słyszysz częściej niż wcześniej?
  • Chcesz zmniejszyć ryzyko zarażenia COVID-9 w dziale UR?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Będzie konkretnie i na temat, a w programie m.in. mycie części na żywo. Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona, więc najlepiej zapisz się od razu, klikając w link REJESTRACJA.

Akademia-BC-cz-15e9ecdae0b7e5

Kolejne części Akademii Bio-Circle już wkrótce!