Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

NOMINACJA DO NAGRODY SYMBOL 2019

Miło nam poinformować, że nasza Firma otrzymała nominację do kolejnej prestiżowej nagrody – SYMBOL 2019.

List nominacyjny możecie zobaczyć TUTAJ.

SYMBOL ogólnopolski program prowadzony od 8 lat pod patronatem redakcji „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

Program promuje najlepsze, symboliczne w swoich branżach podmioty, honorując ich osiągnięcia w dziedzinie jakości działania i zarządzania. Jak czytamy w materiałach udostępnionych przez „Monitor Rynkowy”:

„Laureaci programu to firmy i instytucje, cechujące się innowacyjnością, rozumiejące rolę prestiżu w zapewnieniu silnej pozycji na rynku i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji.”

Nagroda przyznana zostanie podczas Gali Finałowej Programu Symbol, która w tym roku odbędzie się w Katowicach w dniu 22 listopada. Trzymajcie za nas kciuki!

Symbol_2019_poziom