Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

2019 ROKIEM NAGRÓD DLA BIO-CIRCLE POLSKA

Początek roku to dobry czas, by podsumować osiągnięcia roku ubiegłego. Z których osiągnięć jesteśmy najbardziej dumni? Niewątpliwie z dwóch ogólnopolskich nagród, które otrzymaliśmy w roku 2019! 

Nagroda EKOSTRATEG 2019 /Polski Kongres Przedsiębiorczości

EKOSTRATEG 2019 to program promujący firmy i podmioty publiczne, których działalność cechuje wyjątkowa dbałość o środowisko naturalne – zarówno wewnątrz podmiotu, jak i na zewnątrz poprzez produkty i technologie. Przyznanie nam nagrody jest uhonorowaniem naszych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy i minimalizacji wpływu na środowisko naturalne w polskim przemyśle.

Nagroda EKOSTRATEG 2019 została nam wręczona w październiku 2019 r. podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Podczas Kongresu Prezes Zarządu naszej Firmy,  Renata Nowacka-Hopaluk, wygłosiła ciekawe wystąpienie na temat wdrażania bezpiecznych, "zielonych" technologii w polskich zakładach przemysłowych.

Polski-Kongres-Przedsiebiorczosci

Nagroda EkoSymbol 2019 / Gala Symboli

Symbole to program, który promuje symboliczne w swoich branżach podmioty, doceniając ich osiągnięcia w dziedzinie jakości. Nagroda EkoSymbol stanowi wyraz uznania naszej ponad 20-letniej aktywności na polu optymalizacji procesów czyszczenia przemysłowego w polskich zakładach, z naciskiem na minimalizację ich oddziaływania na środowisko naturalne. Doceniono również nasze inicjatywy pro-środowiskowe skierowane do pracowników oraz do lokalnych społeczności.

Nagroda została nam wręczona w listopadzie 2019 r. podczas Gali Symboli w Katowicach. Cieszymy się, że dołączyliśmy do prestiżowego grona firm wyróżnionych w programie Symbole. 

Gala-Symboli