Dla zapewnienia najlepszego działania serwisu, Bio-Circle używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

Linia SC

Czyszczenie i odtłuszczanie bez pozostałości

Specjalne preparaty SC 100, 300 i 400 to środki czyszczące i odtłuszczające na bazie naturalnych ekstraktów ze skórki pomarańczy, stworzone do szybkiego i skutecznego usuwania wyjątkowo uporczywych zabrudzeń i osadów występujących w przemyśle i handlu, praktycznie bez pozostałości. Bezpiecznie usuwają resztki klejów, bitumy, smary, graffiti, żywice, oleje i tłuszcze oraz ślady gumy z powierzchni takich jak metal, kamień, beton, marmur, płytki, drewno i szkło.

 

Dzięki ich wysokiej skuteczności i zdolności szybkiego odparowywania, dalsze procesy na powierzchniach są możliwe od razu po czyszczeniu. W procesach mycia i czyszczenia wykorzystywane są jako zimne płyny myjące w temperaturze otoczenia, jak również w temperaturach aż do -30°C/-22°F. Te specjalne preparaty odtłuszczające mają uniwersalne zastosowanie w przetwórstwie metali, tworzyw sztucznych i drewna, przemyśle gumowym, drukarskim i tekstylnym, a także w serwisie i utrzymaniu ruchu. Doskonale i szybko czyszczą zatłuszczone powierzchnie, takie jak części silników i maszyn. Bez trudu usuwają nawet zżywiczone smary. Są również odpowiednie do usuwania plam i pozostałości z żywic rozpuszczalnych w terpentynie, takich jak żywica sosnowa czy kauri.

 

Ekstrakt ze skórki pomarańczy: Naturalny olejek eteryczny ze skórki pomarańczy jest starannie pozyskiwany przez tłoczenie na zimno. Skórki pomarańczy są tłoczone w niskiej temperaturze i poddawane delikatnym procesom fizyko-technicznym. Zawartość olejku w skórce wynosi 0,3-0,5%. Olejki eteryczne są wykorzystywane jako rozpuszczalniki i środki czyszczące. Poza ich działaniem rozpuszczającym na żywice i oleje, są także używane w przemyśle spożywczym i kosmetycznym jako aromaty.

Więcej

KORZYŚCI

  • Na bazie naturalnych ekstraktów ze skórki pomarańczy
  • Skutecznie usuwają resztki klejów, bitumy, smary, graffiti, żywice i inne zabrudzenia
  • Przyjemny zapach
  • Idealne do stosowania w przetwórstwie metali i drewna, przemyśle tworzyw sztucznych, gumowym, drukarskim i tekstylnym
  • Nie zawierają węglowodorów chlorowanych i freonów
  • Czyszczą praktycznie bez pozostałości
  • Mogą być używane do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń

PRODUKTY
vtm_short_desc
short_desc
Top Unterschiede zu Familienprodukten
Gebindegröße
Wiaderko
pH-Wert
VOC Gehalt (%)
Flammpunkt (C°)
SC 100
-
-
-
0.50000
Weißblechflasche
nicht relevant
100
12
SC 200
-
-
-
0.50000
Weißblechflasche
nicht relevant
100
14
SC 400
-
-
-
0.50000
Weißblechflasche
nicht relevant
100
35