Specjalista ds. Serwisu i Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • pokazy technologii czyszczenia przemysłowego u potencjalnych klientów
  • instalacje urządzeń u Klientów, w tym szkolenie użytkowników urządzeń
  • serwisy, przeglądy i naprawy urządzeń ulokowanych u naszych Klientów
  • wykonywanie u Klientów usług z wykorzystaniem urządzeń z linii RWR

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym
  • wykształcenie min. średnie, najchętniej o profilu technicznym
  • prawo jazdy kategorii B
  • sprawna obsługa komputera w podstawowym zakresie
  • uprawnienia elektryczne (SEP do 1 kV)
  • miejsce zamieszkania najchętniej w okolicach Katowic
  • gotowość do pracy wyjazdowej do naszych Partnerów i Klientów
  • odpowiedzialność, dokładność i doskonała organizacja pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność nawiązywania relacji i bezkonfliktowej pracy w zespole

Oferujemy:

  • przyjazną rekrutację
  • umowę o pracę
  • szkolenia i wsparcie współpracowników
  • dobrą atmosferę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • samochód służbowy
  • dodatkowe benefity (np. pakiet medyczny i ubezpieczenie)

Jeśli chcesz być częścią naszego Zespołu, prześlij swoje CV ze zdjęciem i klauzulą dot. przetwarzania danych na adres: rekrutacja@bio-circle.com.pl.

Zanim aplikujesz, zapoznaj się z naszą stroną i  odwiedź nasz fanpage, aby dowiedzieć się o nas więcej.

Już dziś dołącz do naszego Zespołu! :)