Specjalista ds. Serwisu

Serwisant_-11-2022-part-1

Trwa rekrutacja do naszego Zespołu Serwisowego!

Miejsce pracy: woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Serwisy, przeglądy, naprawy i czyszczenie urządzeń ulokowanych u Klientów
  • Instalacje urządzeń u Klientów, w tym szkolenie użytkowników urządzeń
  • Wykonywanie usług czyszczenia układów zamkniętych z wykorzystaniem urządzeń z linii RWR
  • Pokazy technologii czyszczenia przemysłowego (głównie myjek BIO-CIRCLE, HP Vigo i PROLAQ oraz urządzeń SURFOX) u potencjalnych klientów we współpracy z Doradcami Technicznymi
  • Dosprzedaż płynów i akcesoriów podczas wizyt serwisowych
  • Umacnianie relacji z Klientami i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie zawodowe doświadczenie w naprawach/serwisowaniu urządzeń technicznych, najlepiej w branży przemysłowej
  • Miejsce zamieszkania w woj. śląskim (do 0,5 h od Katowic lub do 0,5 h od Tychów)
  • Gotowość do codziennej pracy w terenie oraz delegacji (ok. 1 dzień w tygodniu)
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV lub wyższe lub gotowość do ich uzyskania
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji i pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera w podstawowym zakresie (MS Outlook, MS Word)
  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy

UWAGA: Jeśli nie spełniasz któregoś z powyższych warunków, nie zniechęcaj się - aplikuj! Pozwoli to naszym Rekruterom ocenić, jaki okres wdrożenia i jakie wsparcie byłyby niezbędne, abyśmy mogli rozpocząć współpracę.

Oferujemy:

  • Przyjazny proces rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie podstawowe 6.000-6.500 zł brutto (w zależności od doświadczenia) i atrakcyjny system premiowy (ok. 2.000-2.500 zł brutto) - premie zależne od ilości wykonanych serwisów i usług
  • Wartościowe benefity (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego)
  • Sprawne szkolenie wstępne i wsparcie Zespołu
  • Pozytywną atmosfera pracy i wyjścia integracyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy Renault Master, laptop, telefon, wyposażenie serwisowe)

Jeśli chcesz być częścią naszego Zespołu, prześlij swoje CV i klauzulą dot. przetwarzania danych na adres: rekrutacja@bio-circle.com.pl.

Zanim aplikujesz, zapoznaj się z naszą stroną i  odwiedź nasz fanpage, aby dowiedzieć się o nas więcej.

Już dziś dołącz do naszego Zespołu! :)