Asystent ds. Wsparcia Handlowego

Kluczowe obowiązki:

  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami Firmy i ocena ich potencjału
  • identyfikacja właściwych osób kontaktowych i przedstawianie im oferty Firmy
  • umawianie spotkań handlowych dla Regionalnych Doradców Technicznych
  • wprowadzanie danych do systemu CRM
  • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość pracy od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności komunikacyjne w kontakcie telefonicznym i e-mail
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • sprawna obsługa komputera
  • mile widziana praca na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • przyjazną rekrutację
  • umowę o pracę
  • wypłatę i premię na czas
  • szkolenia i wsparcie współpracowników
  • dobrą atmosferę
  • wolne weekendy
  • dodatkowe benefity (pakiet medyczny i ubezpieczenie)

Jeśli chcesz być częścią naszego Zespołu, prześlij swoje CV ze zdjęciem i klauzulą dot. przetwarzania danych na adres: rekrutacja@bio-circle.com.pl. Odpowiemy sprawnie na Twoje zgłoszenie i zaprosimy Cię na spotkanie w naszym biurze.

Dołącz do nas już teraz, warto! :)