Firma Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Bio-Circle producenta profesjonalnych preparatów chemii technicznej i innowacyjnych technologii powierzchni znajdujących zastosowanie w szeroko pojętych procesach przemysłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy naszym Klientom SURFOX, czyli ceniony elektrochemiczny system czyszczenia i pasywacji spoin przy spawaniu stali nierdzewnej metodami MIG i TIG. To wysoko efektywna metoda usuwania przebarwień powstałych w wyniku działania temperatury w strefie wpływu ciepła spawanej stali nierdzewnej.

Surfox to BEZPIECZNA, SZYBKA i ŁATWA w UŻYCIU alternatywa dla szkodliwych past trawiących oraz mechanicznego czyszczenia spoin. W naszej ofercie znajdują się urządzenia z różnych serii, które ze względu na odmienne właściwości i parametry spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Każdy z nich ma możliwość znalezienia rozwiązania idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie to najwyższa jakość wykonania, potwierdzona stosownymi certyfikatami. 

Surfox