Bio-Circle

Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o. to wyłączny przedstawiciel grupy Bio-Circle na rynku polskim. Zajmujemy się dystrybucją wiodących preparatów chemii technicznej i technologii powierzchni do specjalistycznych zastosowań przemysłowych.

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój Firmy i rozbudowę Zespołu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

ASYSTENT DS. ADMINISTRACJI

Miejsca pracy: Katowice

Kluczowe obowiązki:

  • organizacja obiegu dokumentów
  • obsługa spraw związanych z zarządzaniem flotą
  • kontrola merytoryczna faktur zakupowych
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • organizacja podróży służbowych
  • przygotowywanie pism i dokumentów
  • wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego
  • opieka nad stroną internetową Firmy
  • organizacja targów i konferencji branżowych
  • współpraca z agencją reklamową

Podstawowe wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, najchętniej o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • płynna obsługa komputera
  • odpowiedzialność, dokładność i doskonała organizacja pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność nawiązywania relacji i bezkonfliktowej pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznym Zespole dynamicznie rozwijającej się Firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • brak nadgodzin i wolne weekendy
  • dodatkowe benefity
  • perspektywy rozwoju zawodowego

Jeśli chcesz być częścią naszego Zespołu, prześlij CV ze zdjęciem i klauzulą dot. przetwarzania danych na adres rekrutacja@bio-circle.com.pl

Zapoznaj się z naszą stroną i wejdź na nasz fanpage: https://www.facebook.com/BioCirclePolska/, aby dowiedzieć się o nas więcej.

Już dziś dołącz do naszego Zespołu! :)

Asystent ds. Administracji