Firma Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Bio-Circle producenta profesjonalnych preparatów chemii technicznej i innowacyjnych technologii powierzchni znajdujących zastosowanie w szeroko pojętych procesach przemysłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasza firma posiada zespół profesjonalnych Regionalnych Doradców Technicznych zlokalizowanych w całym kraju. Jesteśmy tam, gdzie Ty!

Sprawdź, kto służy radą i pomocą w Twoim regionie.

Legenda Imię i Nazwisko Tel. kom.  Email
Arkadiusz Żyjewski 609 300 267 arkadiusz.zyjewski@bio-circle.com.pl
Artur Janik 609 300 747 artur.janik@bio-circle.com.pl
Krzysztof Zientarski 609 300 724 krzysztof.zientarski@bio-circle.com.pl
Tomasz Gmerek 609 303 740 tomasz.gmerek@bio-circle.com.pl
Marcin Dąbrowski 609 300 640 marcin.dabrowski@bio-circle.com.pl
Marcin Cukier 601 517 285 marcin.cukier@bio-circle.com.pl
Bogdan Snarski 609 300 257 bogdan.snarski@bio-circle.com.pl
Tomasz Stańczak 601 911 513 tomasz.stanczak@bio-circle.com.pl
Sebastian Szostek 668 192 185 sebastian.szostek@bio-circle.com.pl
Ryszard Piotrowiak 604 512 527 ryszard.piotrowiak@bio-circle.com.pl
Adam Łukowski 609 300 681 adam.lukowski@bio-circle.com.pl
Twój Doradca