Firma Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Bio-Circle producenta profesjonalnych preparatów chemii technicznej i innowacyjnych technologii powierzchni znajdujących zastosowanie w szeroko pojętych procesach przemysłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nadchodzi PROLAQ - rewolucja w lakiernictwie!


2016-08-17

Jesień to okres wielkich premier nie tylko w kinie, ale i w przemyśle. Już wkrótce zaprezentujemy Państwu najnowsze osiągnięcie naszych inżynierów i chemików – system PROLAQ.

Linia technologiczna PROLAQ to rewolucja w czyszczeniu wszystkich narzędzi używanych przy produkcji i zastosowaniu lakierów. Płyny myjące PROLAQ L mogą być stosowane zarówno ręcznie, jak i mechanicznie, a przewagę gwarantują im redukcja lotnych związków organicznych (LZO) oraz doskonała jakość czyszczenia. Systemy czyszczące PROLAQ Compact i PROLAQ Auto wyposażono w liczne funkcje, które ułatwiają proces i przyczyniają się do obniżenia jego kosztów. Zwłaszcza że zastosowany system filtrów przedłuża żywotność płynów myjących – praktyka pokazuje, że mogą być one używane 5 do 10 razy.

Zobacz jak to działa:

Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie i nie tylko.