Bio-Circle

Nasze bestsellery – zapoznaj się z naszymi najpopularniejszymi produktami

Linia CB 100

CB 100 to preparat, który czerpie z sił natury. Złożony głównie z wody, o przyjemnym zapachu, produkowany z odnawialnych zasobów naturalnych pozyskiwanych w procesie recyklingu. Nie narusza powierzchni i przywraca jej oryginalny wygląd. Przydatny do czyszczenia silnych zabrudzeń we wszystkich gałęziach przemysłu.

Linia UNO

Pozbawiony fosforanów i rozpuszczalników środek czyszczący do usuwania zabrudzeń z oleju, tłuszczu i białka z różnorodnych powierzchni. Działa poprzez substancje aktywne obniżające napięcie powierzchniowe, w wyniku czego zanieczyszczenia odłączają się od czyszczonej powierzchni. Olej i tłuszcz wędruje na powierzchnię roztworu czyszczącego i jest łatwy do usunięcia, a środek czyszczący pozostaje silny i aktywny na dłużej. Użyteczny zarówno w przemyśle metalowym jak i  w domu.

Omni

Wydajny, wielofunkcyjny spray o wyróżniającym się działaniu kapilarnym. Tworzy warstwę ochrony antykorozyjnej. Rozpuszcza rdzę i grafit, czyści stwardniałe warstwy oleju i tłuszczu, smaruje wszystko od zawiasów począwszy na pedałach rowerowych kończąc, chroni przed nalotami rdzy i prądem pełzającym. Nie zawiera rozpuszczalników węglowodorowych, kwasów, silikonu i teflonu. Niezbędny do codziennego zastosowania w produkcji, konserwacji, rzemiośle, warsztacie, rolnictwie, budownictwie, jak również w domu i zajęciach hobbystycznych.

For Clean – nowość!!!

Nowe środki czyszczące BIO-CIRCLE FOR CLEAN łączą siłę czyszczenia z łagodnością wobec środowiska naturalnego. Produkty z tej linii są przeznaczone do czyszczenia zarówno ręcznego, jak i mechanicznego w przemyśle. Zostały opracowane w oparciu o najnowsze prośrodowiskowe trendy, działają skutecznie w niskich temperaturach i nie wymagają znakowania w świetle Rozporządzenia CLP.

Nasze Bestsellery
Nasze Bestsellery
Nasze Bestsellery
Nasze Bestsellery