Firma Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Bio-Circle producenta profesjonalnych preparatów chemii technicznej i innowacyjnych technologii powierzchni znajdujących zastosowanie w szeroko pojętych procesach przemysłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Innowacyjne produkty przeznaczone do wszystkich rodzajów prac związanych z usuwaniem zanieczyszczeń i odtłuszczaniem. Środki czyszczące znajdują zastosowanie zarówno w procesach mechanicznych, jak i manualnych, a w bogatej ofercie naszej firmy znajdują się bardzo różnorodne produkty: stosowane w przemyśle, rzemiośle, biurze lub domu. Oferujemy zarówno profesjonalne środki, które pozwalają na skuteczne czyszczenie maszyn przemysłowych czy usuwanie osadów oraz produkty do zachowania porządku i higieny w domu czy obiektach użytkowych. Zastosowanie innowacyjnych technologii i najlepszych komponentów sprawia, że oferowane rozwiązania spełniają największe oczekiwania.

Tutaj znajdziecie Państwo skuteczne rozwiązania Waszych problemów i wydajne produkty, których najwyższa jakość jest potwierdzona licznymi certyfikatami.

Czyszczenie