Bio-Circle

Linia E-Weld to nowoczesne i innowacyjne preparaty antyodpryskowe wyprodukowane na bazie wody, pozbawione silikonu i rozpuszczalników, ale jednocześnie wzbogacone w inhibitory korozji zapewniające spawanym elementom krótkotrwałą ochronę antykorozyjną. Aplikowanie następuje przy pomocy praktycznych atomizerów wielokrotnego użytku.

W skład linii produktów E-Weld wchodzą:

  • E-Weld 2 – preparat antyodpryskowy opracowany do spawania podgrzanej blachy.
  • E-Weld 3 – cechą charakterystyczną tego produktu jest jego transparentność, błękitny kolor i neutralny zapach. Zarówno w stanie mokrym jak i suchym skutecznie zapobiega przywieraniu odprysków spawalniczych. Chroni zarówno zabezpieczone nim powierzchnie, jak i dysze i akcesoria spawalnicze. Nadaje się również do spawania i cięcia laserowego. Bardzo dobra wydajność produktu i konkurencyjna cena sprawiają, iż E-Weld 3 to preparat antyodpryskowy, będący naszym bestsellerem.
  • E-Weld 4 – nowoczesna emulsja spawalnicza, której stosowanie daje gwarancję optymalnego przebiegu procesu spawania – nawet w wyniku aplikacji zbyt dużej ilości emulsji istnieje pewność powstawania jednolitych, pozbawionych porów spoin (znacznie ułatwia spawanie pachwinowe).
Zabezpieczenie powierzchni
Zabezpieczenie powierzchni
Zabezpieczenie powierzchni
Zabezpieczenie powierzchni
 Zabezpieczenie powierzchni