Bio-Circle

2019-02-12, Autor: Małgorzata

Niedawno u naszego wieloletniego, prestiżowego Klienta z branży lotniczej uruchomiliśmy zupełnie nową technologię: BIO-CIRCLE HP Vigo. To pierwsze takie urządzenie w Polsce!

Nasz Klient to światowy producent komponentów silnikowych do napędów lotniczych, z którym w Polsce współpracujemy od ponad 10 lat. Do tej pory w zakładzie Klienta wdrożyliśmy technologię mycia warsztatowego (20 myjek BIO-CIRCLE) oraz wiele nowoczesnych preparatów chemii technicznej (m.in. UNO S, UNO SF, FT 200, CB 100, Omni, E-Weld 4, Surfox M). Nadszedł czas na coś zupełnie nowego!

BIO-CIRCLE HP Vigo łączy w sobie zalety naszego bestsellerowego systemu mycia warsztatowego BIO-CIRCLE z mocą czyszczenia wysokociśnieniowego. Z jednej strony wydajność pracującego w obiegu zamkniętym, bezpiecznego płynu myjącego – z drugiej niezwykła moc usuwania najtrwalszych zabrudzeń nawet z elementów o złożonej geometrii.

Właśnie dlatego nasz Klient nie zastanawiał się długo. Nowa technologia idealnie wpisała się w jego procesy, zapewniając mu doskonały i szybki rezultat czyszczenia/odtłuszczania części z zabrudzeń produkcyjnych w trudno dostępnych miejscach,  tym samym zwiększając wydajność tego procesu.

Więcej: BIO-CIRCLE HP Vigo.

 

Myjka ciśnieniowa Bio-Circle HP Vigo