Bio-Circle

2014-03-19, Autor: Małgorzata

W dniach 20-21.02.2014 firma Bio-Chem wzięła udział w tegorocznej edycji konferencji „Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym”, która odbyła się w Lublinie. W zorganizowanej przez BMP i magazyn Agro Przemysł konferencji wzięło udział ponad 220 uczestników, w tym przedstawiciele kluczowych zakładów przemysłu spożywczego, m.in. browarów, mleczarni, producentów soków i napojów, producentów słodyczy i wielu innych.

Do głównych tematów konferencji należały m.in. remonty i modernizacje w przemyśle spożywczym, nowoczesne narzędzia wspierające działy Utrzymania Ruchu, a także poprawa niezawodności maszyn i instalacji. Przedstawiciele naszej firmy zaprezentowali krótki wykład zatytułowany „Bio-Circle – „zielone” działy Utrzymania Ruchu”. W wystąpieniu tym omówione zostały ryzyka związane ze stosowaniem tradycyjnych metod czyszczenia maszyn i części przy użyciu niebezpiecznych dla użytkowników i środowiska rozpuszczalników.

Nowoczesną alternatywą dla tych środków są oferowane przez nas preparaty chemiczne na bazie naturalnych ekstraktów, a także innowacyjna technologia czyszczenia Bio-Circle, która wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biotechnologii. Proponowane przez nas rozwiązania – wysoce skuteczne, a przy tym całkowicie bezpieczne dla użytkowników i środowiska – wzbudziły duże zainteresowanie odbiorców.

Zakończeniem konferencji była wycieczka techniczna do browaru Perła, który z powodzeniem stosuje nasze rozwiązania w dziedzinie nowoczesnego utrzymania ruchu.

Konferencja URwPS 2014
Konferencja URwPS 2014
Konferencja URwPS 2014