Bio-Circle

2012-08-02, Autor: Małgorzata

Interesujesz się sportem? My też! W sezonie wyścigowym 2012 Bio-Circle wspiera sporty motorowe. Jesteśmy jednym ze sponsorów niemieckiego zespołu Konrad Motorsport!

Skąd taki wybór? Dla nas sporty motorowe to nie tylko zainteresowanie prywatne, ale również zawodowe. Linia technologii czyszczenia części Bio-Circle oraz inne produkty Bio-Chem znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Nasze technologie i preparaty towarzyszą pojazdom mechanicznym na każdym etapie – w produkcji, w konserwacji, w naprawach. Znajdziecie nas wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są samochody – także w sportach motorowych!

W dniach 6-8 lipca 2012, odwiedziliśmy brytyjski tor Silverstone, by kibicować zawodnikom startującym w wyścigu Porsche Supercup. Z dumą oglądaliśmy na podium Seana Edwardsa z zespołu Konrad Motorsport – ten brytyjski zawodnik, obecnie mieszkający w Monte Carlo, zajął w wyścigu trzecie miejsce. Tuż za nimi uplasowali się nasi rodacy – startujący z pole position Kuba Giermaziak oraz zaledwie 18-letni Patryk Szczerbiński, który osiągnął w wyścigu swój życiowy wynik.  

Porsche Supercup
Porsche Supercup
Porsche Supercup